Ліквідована одна з компаній Trade12

Ліквідація Global Fin Services Limited

06 серпня 2018 року Верховний суд Великобританії прийняв рішення про ліквідацію компанії Global Fin Services Limited (GFS), що входить до складу форекс-брокера Trade12, що оскандалився і залишив “чорний” слід, в тому числі в Білорусі. Дані про ліквідацію компанії опубліковані на офіційному сайті Регістраційної палати Великобританії (Companies House – GOV .UK).

Як свідчить резолюція Верховного суду британської корони, рішення було прийнято в інтересах громадськості. Британськими правоохоронцями, а потім суддями, встановлені факти зловживання коштами клієнтів і шахрайства.

Вказуючи у своїх даних віртуальний офіс в Лондоні, GFS від імені Trade12 вела агресивну компанію, розраховану на клієнтів з Білорусі, Росії, України, а також з країн Південно-Східної Азії. За попередніми підрахунками британських представників закону, збиток, нанесений клієнтам, залученим в фіктивну схему, оцінюється не менше ніж в 1,25 мільйона доларів.

Тижнем раніше в Білорусі також було запущено кримінальне провадження проти Trade12 Слідчим комітетом республіки. Потерпілими в Білорусі визнано 9 осіб, сума завданих ним збитків оцінюється в 650 тисяч доларів. Громадян республіки під маркою Trade12 фактично залучали до онлайн-гри, яка імітує роботу форекс-компанії.

2 thoughts on “Ліквідована одна з компаній Trade12”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *