Представництво інтересів потерпілих від кібершахрайства, шахрайства в сфері платіжних систем, чарджбек (повернення платежу)

Широке поширення і впровадження комп’ютерів в усі сфери життя суспільства призвело до того, що змінився сам характер багатьох злочинів, з’явилися їх нові види. Злочинні групи і спільноти також почали активно використовувати в своїй діяльності нові інформаційні технології. Для досягнення, перш за все, корисливих цілей злочинці стали активно застосовувати комп’ютери і спеціальну техніку. Одночасно спостерігається різке наростання кримінального професіоналізму – кількості зухвалих за задумом і кваліфікованих по виконанню злочинів. Регулярно на сучасному ринку компанії піддаються кібератакам. З ростом рівня інформатизації бізнесу багаторазово збільшується рівень можливих фінансових втрат і ризиків, а для кіберзлочинців зростає привабливість отримання протизаконного заробітку.

Ключовим фактором стрімкої еволюції і розвитку злочинності в області високих технологій є слабка юридична база в сфері кваліфікації дій і переслідування хакерів в правовому полі. Це призводить до відчуття безкарності для «віртуальних» шахраїв. Через нерозвиненість правозастосовчої практики в області розслідування злочинів ІБ такі інциденти часто вважають за краще приховувати, що додатково стимулює активність кіберзлочинців.

 

Основне завдання розслідування – довести справу до оперативно-розшукових заходів і зробити так, щоб вони були успішні, – наприклад, консультуючи поліцію. При необхідності ми супроводжуємо справу до винесення вироку, допомагаючи адвокатам, слідчим, прокурору і даючи свідчення в суді

В Україні набирає популярність послуга чарджбек (chargeback) – опротестування платежів клієнтів на користь недобросовісних брокерів форекс, бінарних опціонів і т.д. Така процедура передбачена нормами міжнародних платіжних систем – віза і Мастеркард. В результаті заперечування банк (емітент) списує безакцептно з банку-одержувача (еквайра).

У зв’язку з стрімким розвитком різноманітних інвестиційних проектів стає популярною послуга повернення грошей з різних недобросовісних компаній. У нашого Адвокатського об’єднання , існує практика повернення коштів по карті від таких брокерів, як Trade 12,  MXTrade, TradingBanks, FOREX TREND, WhiteOption, Algo Banque, 24option.com, і т. п.

У даний час в, в Україні є достатньо актуальним повернення коштів з різних форекс-компаній і бінарних опціонів, діяльність яких найчастіше є шахрайською.

Якщо Ви втратили гроші, довірившись неблагонадійним компаніям, то їх у багатьох випадках можна повернути. Для цього Вам достатньо звернутися до нас. Кваліфіковані фахівці, які мають значний досвід в питаннях chargeback, розглянувши кожен конкретний випадок, допоможуть в разі наявності достатніх підстав повернути гроші, втрачені на інвестиціях.

Телефон для безкоштовної консультації:

+38 (093) 484-81-46


Договір про надання правової допомоги фізичним особам 

Договір про надання правової допомоги юридичним особам