Про нас

Адвокатське об’єднання – компанія, яка була створена групою професійних адвокатів зі значним досвідом роботи. У нашій компанії фахівці які володіють глибокими знаннями, скрупульозністю і креативним мисленням, що в сукупності допомагає бути лідерами у сфері своєї діяльності і займати гідне місце на ринку юридичних послуг.

Успіх нашої фірми – заслуга, в першу чергу, командної роботи адвокатів і юристів, що надають послуги вищої якості, що дозволяє досягати позитивних результатів.

Дідовець Юрій Вікторович

Має три вищі освіти: юридичну, історичну і художню.

– адвокат, партнер-засновник адвокатського об’єднання “Український адвокат”, громадський і політичний діяч.

– спеціаліст в галузі муніципального права, містобудування та правового забезпечення будівельного бізнесу.

– як меценат допомагає інтернатам для дітей-інвалідів, надає безкоштовну правову допомогу малозабезпеченим.

– проводить активну боротьбу з незаконною забудовою, руйнуванням пам’ятників архітектури Подолу і Києва в цілому за допомогою правового і судового супроводу.

– надає юридичну допомогу у формуванні та реалізації антирейдерских програм, зокрема, діяльності ОСББ.

– має численні виграні справи, в тому числі за позовами проти органів державної влади, прокуратури та МВС, щодо захисту прав людини, в справах, пов’язаних з вимогами про зупинку незаконних будівництв в історичній частині Києва.

Контакти: 

Телефон: +38(050) 462-30-98

(044) 361-50-30
e-mail: ukradvocate@i.ua


 

 

Горчаков Ігор Володимирович

Виконавчий директор адвокатського об’єднання “Український адвокат”.

Адвокат.

Юрист з 2009 року.

Магістр права.

Молодший спеціаліст МНАС.

– спеціалізується в сфері державної реєстрації прав та пов’язаних з ними скарг, угодах з нерухомістю та корпоративними правами, у т.ч. цінними паперами;

– галузі права: цивільне та господарське право;

– має успішний багаторічний досвід стягненні проблемної заборгованості, виконання судових рішень, розшуку та поверненні активів, захисту інтересів банків, фінансових компаній і ломбардів;

– набув широкий досвід супроводження справ в судах всіх інстанцій, у т.ч. в спорах з питань нерухомості, звільнення майна з-під арешту, визнання недійсним договорів, кредитних,  іпотечних та житлових спорах;

– володіє українською, німецькою та англійською мовами.

Контакти: 

Телефон: +38(093) 484-81-46
e-mail: horchakovihor@gmail.com

адреса: 04073, м. Київ, а/с 16


Башук Олександр Григорович

Народився 10.12.1973. Після закінчення Херсонської загальноосвітньої школи поступив на юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, згодом перевівся до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де навчався на юридичному факультеті, який закінчив в 1997 році, та паралельно (1994-2000) – на філософському факультеті.

Громадська діяльність:

Херсон: 1988 – співпрацював з Українською Гельсінською спілкою, один з засновників херсонського СНУМу. 1990 редагував першу в області самвидавчу газету „Кам’янська Січ”. 1989 активно працював в ініціативній групі зі створення Народного Руху України в Херсоні.

Львів: з перших днів навчання в університеті активно вів громадську роботу, ініціював студентські об’єднання, включно з фаховими: 1991 рік – голова ревізійної комісії легендарного Студентського Братства (співорганізатора студентської Революції на граніті 1990 року); фундатор та перший керівник Юридичного клубу студіюючої молоді Львівського університету;

Київ: з 1992 перший Голова Секретаріату Українського Національного Комітету Молодіжних Організацій.

У 1995-97 рр. – Голова Київської асоціації студентських клубів.

В 1995 перебував з гуманітарною місією в Чеченській республіці Ічкерія, що зазнала агресії зі сторони Росії.

В 2000-2001 очолював гурт “Самостійна Україна”, провів рік у в’язниці (Лук’янівське СІЗО) за обвинуваченням в організації розгрому ЦК Компартії на Подолі в Києві 9 березня 2000, зазнав інших політичних репресій режиму Кучми.

Одразу по закінченню університету (1997-2000 роки) на викладацькій роботі на правничих факультетах КНУКіМ та Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

З 1999 і по теперішній час – адвокат, партнер-засновник Адвокатського об’єднання «Український Адвокат».


 Калько Дмитро Олексійович

Освіта:
2004-2006 Київський Національний Економічний Університет ім.
Вадима Гетьмана
Факультет: «Права»
Спеціальність: «Правове регулювання економіки» (диплом магістра)
2002-2003 Факультет: «Фізичної реабілітації и спортивної
медицини» Спеціальність: «Фізична реабілітація» (диплом магістра).
1998-2002 Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України Факультет: «Фізичної реабілітації, рекреації та ОФК»
Спеціальність: «Фізичне виховання , рекреація та оздоровча фізична культура» (диплом спеціаліста).

Професіональна кваліфікація:
Фізична особа-підприємець з 22.09.2008 року, основний вид діяльності – діяльність у сфері права. Постійна практика з надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, правовий супровід діяльності юридичних і фізичних осіб. Складання заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру. Представництво інтересів потерпілого під час розгляду справи про адміністративне правопорушення, в адміністративних судах, цивільного позивача, цивільного відповідача. Успішний досвід роботи юрисконсультом окружної виборчої комісії ТВО № 212, юридичного супроводу штабу партії у 2014 році.
Досвід роботи керівником служби безпеки. З 2004 по 2007 рр. інструктор з рукопашного бою груп швидкого реагування в ДЗАТ «Охорона-Комплекс»(на контрактній основі), досвід роботи інструктором з рукопашного бою та фізичної підготовки відділу професійної підготовки ДСО при ГУ МВС України.

Телефон: +38(066) 483-70-77 
e-mail: 0664837077@gmail.com